Szczęść Boże!

Parafia pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia, to Kościół parafialny, który został wybudowany w latach 1995-1997. Parafia znajduje się w miejscowości Szczecinek (dokładny adres ul. Kołobrzeska 3) i należy do diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Parafia Miłosierdzia Szczecinek to Kościół rzymskokatolicki.
Sama Parafia powstała wcześniej, dokładnie w roku 1994. Kościół jest obsługiwany przez księży diecezjalnych. Miłosierdzie Szczecinek zaprasza wszystkich Parafian jak również Gości do odwiedzenia świątyni i udziału w nabożeństwach. Obecnie proboszczem Parafii pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia w Szczecinku jest Ksiądz Radosław Suchorab. Kościół jest usytuowany w dogodnym miejscu, dlatego jest miejscem popularnym nie tylko wśród lokalnych mieszkańców miasta, ale również osób, które poszukują na mapie miejsc sakralnych Kościoła, w którym znajdą wyciszenie i będą mogły oddać się chwili refleksji i kontemplacji. Nasza Parafia zapewnia możliwość uczestnictwa w różnych obrzędach religijnych. Zapraszamy do uczestnictwa i modlitwy.