Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019.

 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Również dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów pierwszoklasistom. Zapraszamy.
 3. Nasza parafialna biblioteka zaprasza chętnych do wypożyczenia katolickiej książki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00 . Zapraszamy.
 4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie SNE.
 5. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W piątek po Mszy św. spotkanie osób czytających czytania i śpiewających psalmy podczas Mszy św. Zapraszamy również nowe osoby.
 7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na potrzeby remontowe naszej parafii. Tego samego dnia na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie różańców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 8. Również w przyszłą niedzielę Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na „Kawę i Herbatę z Duszą” po Mszy św. o godz. 9.30 do salki przy zakrystii.
 9. Przyszłą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
 10. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 11. W tym tygodniu członkowie SNE rozpoczną roznosić do naszych mieszkań wypominki. Każda osoba z SNE będzie posiadała identyfikator.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego,są także do nabycia kalendarze na 2020 rok.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.