OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA ZWYKŁA – SKOTNIKI – 16.01.2022

  1. Dzisiaj w Kościele katolickim obchodzimy dzień Judaizmu, natomiast od 18-25 stycznia Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. Dzisiejsza taca zostaje do dyspozycji tutejszej wspólnoty w Skotnikach.
  3. W czasie kolędy kancelaria nie będzie czynna. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać po Mszy św. porannej, niedzielnej lub w innych godzinach po uprzednim kontakcie telefonicznym.
  4. Dziękujemy za spotkania w domach w ramach wizyty duszpasterskiej. W sobotę, poniedziałek i wtorek 22, 24 i 25 stycznia będzie możliwość uzupełnienia kolędy. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. spotkanie z panem Markiem Tołkaczewem, który wyjaśni przebieg prac remontowych w naszym kościele.
  6. Dziękujemy za przygotowanie sali do celebracji Mszy św. p. Irenie Murawskiej. W czasie remontu kościoła salę Opatrzności Bożej do niedzielnej celebracji będą przygotowywać Państwo Kulczewscy. Serdecznie dziękujemy.
  7. Prosimy o wsparcie parafii poprzez przekazanie 1% na cele parafialne. Ulotki informacyjne znajdują się przy wyjściu z kościoła. Pieniądze pozyskane z tego źródła zostaną przekazane na cele remontowe kościoła.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i obfitującego w dobro nowego tygodnia.