OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021

  1. Dzisiaj łączymy się duchowo naszym koszalińsko-kołobrzeskim Kościołem, który jak co roku, spotyka się na modlitwie w sanktuarium Matki Bożej w Skrzatuszu.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby tutejszego kościoła.
  3. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 16:30.
  4. Za tydzień przypada ostatnia niedziela września. Pragniemy już teraz zachęcić do uczestnictwa w październikowej modlitwie różańcowej. Po Mszy świętej poświęcimy przyniesione różańce.
  5. Za tydzień w Szczecinku, po Mszy św. o godz. 12:00, spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców.
  6. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do doświadczenia wiary we wspólnocie Ruchu Światło-Życie. Spotkania Oazy młodzieżowej w naszej parafii mają miejsce w salce parafialnej w piątki o godz. 19:00. Od października rozpoczynamy również spotkania Oazy dla dzieci, na które zapraszamy w soboty o godz. 11:00.
  7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie organizacyjne do kościoła parafialnego w czwartek o godz. 16:30 – klasy 8., a o godz. 17:00 – młodzież ze szkół ponadpodstawowych (ostatni rok przygotowań).
  8. W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in.: o objawieniach w La Salette i wylanych tam łzach Maryi, o Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku oraz o nowym filmie poświęconym bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu.
  9. Dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie posługującym w liturgii, troszczącym się o dekoracje i czystość kościoła. Dziękujemy za czas poświęcony, modlitwę i wsparcie materialne.
  10. Wszystkim parafianom i gościom, życzymy pokoju serca i wielu łask wypływających z Miłosiernego Serca Jezusa.