OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2023

  1. Tydzień temu na cele tutejszej wspólnoty zebraliśmy 210 zł. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy.
  2. (Bardzo prosimy, aby w czasie wakacyjnym w miarę możliwości korzystać ze spowiedzi świętej w dni powszednie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 19:15-20:00 lub 15 min przed Mszą św. Z powodu ograniczonej liczby księży może zaistnieć trudność z przystąpieniem do spowiedzi świętej podczas Mszy św. niedzielnej. Dziękujemy za wyrozumiałość).
  3. (W okresie wakacyjnym nie ma niedzielnej Mszy św. o godz. 15:15. Zapraszamy do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w sposób indywidualny. Od godz. 16:00-17:00 będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu. Na miejscu nie ma mszy św. środowej).
  4. Dziś przypada ustanowiony przez papieża Franciszka III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Orędzie ojca świętego możemy znaleźć na stronie internetowej naszej parafii, a modlitwę przygotowaną na ten dzień wydrukowaną na końcu kościoła. Można je zabrać ze sobą.
  5. Zapraszamy na 41. Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę w dniach 1-13 sierpnia. Można dołączyć w trakcie drogi, np. w Gnieźnie 5. sierpnia. Można również zapisać się do tzw. Złotej Grupy (będą do wzięcia materiały). Wszystkich zachęcamy, aby przekazać swoje intencje spisane na kartce bezpośrednio księżom (można je wypisać w zakrystii) – pielgrzymi będą omadlać w drodze nasze sprawy i zostawią je u Maryi.
  6. Wszystkim parafianom i gościom, życzymy pokoju serca, dobrego wypoczynku i wielu łask wypływających z Miłosiernego Serca Jezusa.