OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2023

 1. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Papieskie Dzieła Misyjne. Po Mszach św. zbiórka ofiar na cele remontowe. Bóg zapłać!
 2. Dziś też w całej Polsce dokonywane jest liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do Komunii św. Są to ważne dane statystyczne, które posłużą jako ważny wskaźnik dotyczący religijności Polaków.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w niedziele o godz. 16.15, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. W poniedziałki i piątki na godz. 17.oo zapraszamy dzieci.
 4. W nowym numerze Gościa Niedzielnego polecamy artykuł o świętym wzgórzu sporu, czyli dlaczego teren po świątyni w Jerozolimie tak bardzo dzieli ludzi oraz co Ewangelia wg św. Marka mówi o Kościele?
 5. Ze stolików można też zabrać kartki wypominkowe, które następnie – czytelnie wypełnione – możemy przekazać w zakrystii lub złożyć do stojącej obok skrzynki.
 6. Dziś w naszym mieście rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej, przebiegają one pod hasłem Wierzę w Kościół Chrystusowy.
  Z najbliższych wydarzeń polecamy projekcje filmów w kinie Wolność,
  a mianowicie: „Ulmowie. Błogosławiona rodzina” w najbliższą sobotę, „Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa” w niedzielę
  października oraz „Dźwięk wolności” w poniedziałek 30. października. Rezerwacja i zakup biletów tylko w kasie kina.
 7. Spotkania Małżeńskie diec. koszalińsko-kołobrzeskiej wraz
  z Duszpasterstwem Rodzin zapraszają na Weekend dla Małżonków
  w dniach 17-19.11.2023 r. który odbędzie się w CEF Koszalin. Zgłoszenia pod adresem e-mailowym: zglkoszalin@spotkaniamalzenskie.pl lub tel. 600 984 248.
 8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wytrwałości w łasce Bożej, błogosławionej niedzieli oraz obfitującego w dobro i życzliwość ludzką tygodnia.