OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła Skotniki – 17.01.2021

  1. Dzisiaj w Kościele katolickim obchodzimy dzień Judaizmu, natomiast od 18-25 stycznia Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. W przyszłym tygodniu zbiórka na WSD w Koszalinie. Prosimy o wsparcie naszego koszalińskiego seminarium, które poprzez obecność roku propedeutycznego jest szczególnie związane z naszą parafią. Ks. Rafał i klerycy roku propedeutycznego zapraszają na godz. 17:00, na Mszę świętą w intencji RPSK oraz na wspólne kolędowanie w kościele.
  3. Intencje Mszy św. na następujący tydzień:

środa godz. 16:30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary, Krystyny, Anny i Zenona

sobota godz. 19:00 – W intencji Henryka

niedziela godz. 9:00 – O dar zdrowia dla ojca Wojciecha

  1. W Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuły: o tym jak nie stracić wiary w czasach pełnych zamętu, o kulcie Serca Pana Jezusa oraz o dylematach wokół szczepionki na Covid-19.
  2. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie, szczególnie tym, którzy pomagają w liturgii, troszczą się o czystość kościoła, o dekoracje i teren przykościelny. Bardzo dziękujemy p. Stanisławowi za odśnieżenie drogi do kościoła. Za wszelkie dobro duchowe i wsparcie materialne serdecznie dziękujemy.
  3. Wszystkim parafianom i gościom życzymy, wytrwałości w łasce Boga, błogosławionej niedzieli oraz obfitującego w dobro i życzliwość ludzką tygodnia.