Ogłoszenia Duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019.

 

 

 1. We wtorek po Mszy św. procesja fatimska. Zapraszamy.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św.
 3. W czwartek przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. i powstrzymania się od prac niekoniecznych. Na Mszy św. o godz. 8.00 i 9.30 błogosławieństwo ziół i kwiatów. Tego dnia Ks. Biskup zaprasza na 23 Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin na Górę Chełmską.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: w środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona naszej diecezji; w sobotę wspomnienie św. Jacka, prezbitera.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym: środa i piątek od godz. 17.00 do Mszy św.; czwartek i sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
 6. Koronką do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele modlimy się w piątek i niedzielę o godz. 15.00.
 7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na prace remontowe na terenie naszej parafii.
 8. 19 sierpnia rozpoczynamy malowanie naszego kościoła, na czas malowania Msze św. będą odprawiane w kaplicy seminaryjnej na plebanii.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 10. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu. Już od tej niedzieli zbieramy zapisy na wyjazd 15 września.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrej niedzieli, miłego tygodnia oraz błogosławionych wakacji.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.